USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2й конкурс на отримання "Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні"

Четверг, 26 октября 2017 14:25
В рамках спільної роботи в сфері сталого розвитку міст Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини (BMUB) та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України (Мінрегіонбуд) оголошують 2-ий конкурс для українських міст.
У 2016 році, коли конкурс на отримання Лейпцизької премії відбувся вперше, заявки на участь в ньому подали 43 українські міста та громади, а також організації громадянського суспільства із загалом 95 проектами.
Метою конкурсу є підтримка інтегрованого міського розвитку, а отже, комфортних для життя міст в Україні. Він має сприяти сталому розвитку міст, їх районів, громадських міських просторів, а також покращити співпрацю між міськими адміністраціями, політичними гравцями, науковими колами та громадянським суспільством / мешканцями. Найбільш вітаються партиципативні, екологічні та креативні проекти та підходи.
В рамках конкурсу буде відзначено новаторські проекти та методики інтегрованого міського розвитку, які було розроблено та успішно реалізовано муніципалітетами у співпраці з мешканцями, громадськими організаціями тощо протягом останніх чотирьох років.
Зацікавлені сторони можуть подати заявку на участь у конкурсі до 1 листопада 2017 року.
Умови конкурсу та детальну інформацію можна знайти у тексті оголошення конкурсу:
 
Лейпцизька премія оголошення UA (PDF, 663KB, Datei ist barrierefrei⁄barrierearm)
http://www.nationale-stadtentwicklungspolitik.de/NSP/DE/Grundlagen/Internationales/Leipzig-Preis-2017/ausschreibung-ua.pdf?__blob=publicationFile&v=5
 
Для подання заявки використовуйте нижченаведений формуляр:
Лейпцизька премія Формуляр UA (doc, 407KB, Datei ist nicht barrierefrei)
http://www.nationale-stadtentwicklungspolitik.de/NSP/DE/Grundlagen/Internationales/Leipzig-Preis-2017/formblatt-ua.docx?__blob=publicationFile&v=3
 

Добавить комментарий

Реклама