USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

134 злочини розкрито по "гарячим слідам, 73 зловмисника затримано - результат 5 днів відпрацювання на Донеччині

Вторник, 17 октября 2017 14:22
З 12 жовтня на Донеччині проводиться практичний етап оперативно-профілактичного відпрацювання, ініційованого начальником ГУНП в Донецькій області Миколою Семенишиним. Мета заходів – підвищення публічної безпеки та попередження дестабілізації ситуації в прифронтовому регіоні.
У відпрацюванні задіяно близько тисячі співробітників поліції Донеччини та доданих сил з інших областей, а також представники громадськості.
Поліцейські взяли під посилений контроль залізничні та автовокзали, блокпости, стратегічні об’єкти, автошляхи і транспортні розв’язки, масового перебування людей. Було збільшено кількість патрульних нарядів на вулицях, введено додаткові маршрути патрулювання.
З метою блокування обігу нелегальної зброї та боєприпасів у превентивних спецзаходах задіяні кінологи із собаками-детекторами та вибухотехніки. Крім того, проводяться ретельні перевірки у відділеннях служби експрес-доставки.
Саме завдяки пильності чергового офіцера в Маріуполі попереджено пересилання вибухонебезпечних предметів на мирну територію. У двох чоловіків, один з яких раніше судимий, вилучено 4 гранати та 7 детонаторів, які вони намагалися таємно переправити у Вінницьку область.
За 5 днів поліцейськими задокументовано 11 фактів вилучення зброї та боєприпасів.
В ході комплексу слідчо-оперативних дій 134 злочини було розкрито вже у перші години після скоєння. Серед них - 3 вбивства. В ході відпрацювання проведено спецоперацію в Краматорську із затримання зловмисників, які забили людину до смерті та закопали на городі.
У рамках контрдверсійних дій затримані 9 учасників незаконних збройних формувань. У Покровську виявлено двох хлопців, які вступили в лави бойовиків, а коли зрозуміли, що з них готують «гарматне м'ясо», втекли.
Припинено 90 наркозлочинів. Зокрема, у мешканця селища Виноградне (Маріуполь) вилучено 3 кг вже готових до споживання конопель та наркопосів, зловмисник притягується до відповідальності відразу за 2 статтями Кримінального кодексу України.
Затримано 14 злочинців, які перебували у розшуку. Загалом встановлені та притягуються до кримінальної відповідальності 73 злочинців.
Відпрацювання триватиме до 24 жовтня включно. Поліція Донецької області нагадує, що посилені заходи безпеки вживаються для збереження життя та здоров’я громадян.

Добавить комментарий

Реклама