USD: 27.27   EUR: 32.01   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

У прокуратурі Донецької області обговорено підсумки роботи за перше півріччя

Суббота, 29 июля 2017 17:41
27 липня у прокуратурі Донецької області проведено підсумкову нараду під головуванням прокурора області Євгена Бондаренка за участю його заступників, керівників місцевих прокуратур, їх заступників та начальників управлінь і відділів.
 
«Ми працюємо у складних умовах військового протистояння, законодавчих змін та реформування органів прокуратури. Проте, нами здобуті певні позитивні результати на більшості основних напрямків прокурорсько-слідчої діяльності», - зазначив прокурор Донецької області Євген Бондаренко, розпочинаючи нараду.
 
У цілому забезпечено дієвих заходів щодо протидії злочинності та корупції у регіоні. Зменшилася кількість правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких злочинів. Посилено боротьбу із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми. Активізована робота щодо виявлення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.
 
Євген Бондаренко підкреслив, що у сферах запобігання корупційним правопорушенням, виявлення та знешкодження організованих злочинних угрупувань прокуратура Донеччини - третя у державі. 
 
Однак, не зважаючи на позитивні результати, на деяких основних напрямках прокурорсько-слідчої діяльності існує низка проблемних питань, вирішенням яких працівники прокуратури займуться найближчим часом.

Добавить комментарий

Реклама