USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Вероятность дождя

7°C

Покровск

Вероятность дождя

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Безопасны ли детские площадки?

Понедельник, 24 июля 2017 15:51
Прокуратура захищає порушені права дітей на безпечні умови життя і здорового розвитку, отримання можливостей для культурної і творчої діяльності, дозвілля і відпочинку. 
Так, у червні поточного року Мар’їнським відділом Волноваської місцевої прокуратури до суду в інтересах держави були спрямовані позови до двох сільських рад району. 
Підставою для пред’явлення позовів стало те, що на території  Максимільянівської та Павлівської сільських рад Мар'їнського району встановлено два дитячі майданчики загальною вартістю майже 48 тис грн. Однак, в порушення вимог чинного законодавства, на них відсутні будь-яка технічна документація, плани паспортизації та інвентаризації.
Через бездіяльність посадових осіб сільських рад, перевірка технічного стану не проводиться,  що становить під загрозу здоров’я та життя дітей.
Врахувавши викладені під час судового засідання доводи сторін, суд повністю задовольнив позови прокуратури та зобов'язав сільські ради привести документацію  на дитячі майданчики у відповідність до законодавства.

Добавить комментарий

Реклама