USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

В Олександрівському районі прокуратура попередила незаконне використання понад 8 млн грн державних коштів

Суббота, 22 июля 2017 10:35
Костянтинівською місцевою прокуратурою під час моніторингу електронної системи «ProZorro» установлено, що 19 червня поточного року Олександрівською райдержадміністрацією розпочато процедуру закупівлі робіт з капітального ремонту двох корпусів районного Центру первинної медико-санітарної допомоги з благоустроєм прилеглої території.
Оголошена сума закупівлі складає понад 8 млн грн.
Проте, під час знаходження вказаних торгів на стадії «Кваліфікація переможця» прокуратурою виявлені порушення Закону України «Про публічні закупівлі». Зокрема, у тендерній документації учасниками торгів не надано банківських гарантій, копій наказів про призначення працівників відповідної категорії, технічних паспортів та інших документів, що підтверджують наявність матеріально-технічної бази для виконання вказаних робіт.
Костянтинівська місцева прокуратура звернулась з відповідним листом до голови тендерного комітету Олександрівської РДА, у якому вказала на виявлені порушення.
За результатами розгляду листа тендерним комітетом прийнято рішення про відхилення пропозицій учасників як таких, що не відповідають вимогам тендерної документації. Таким чином попереджено незаконне використання понад 8 млн грн державних коштів.

Добавить комментарий

Реклама