USD: 28.85   EUR: 35.35   RUB: 0.51
Облачно

-6°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Протягом липня на Донеччині четверо дітей випали з вікон житлових будинків

Четверг, 20 июля 2017 15:50
Дитячий травматизм є однією із найважливіших проблем, якій поліція Донеччини приділяє значну увагу. Основним завданням правоохоронців є попередження дітей та їх батьків про можливу небезпеку та як її відвернути.
Нажаль, травми у дітей трапляються досить часто, але більшості небезпечних ситуацій можна уникнути. І завдання дорослих – максимально захистити свою дитину від небезпеки.
Кожній порі року притаманні види дитячого травматизму. Так, в літній період частішими стають випадки, коли найбільшою загрозою для життя малюків стають відчинені вікна. Деякі батьки, мабуть, забувають про це, або і зовсім не здогадуються про існуючу загрозу. Діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Залишившись без догляду, малюки виходять на балкони, залазять на підвіконня та з цікавістю визираючи на вулицю, спираються на москітні сітки й…випадають. Нажаль, наслідки такого нещастя можуть бути незворотними.
Так, тільки протягом липня на Донеччині четверо дітей випало з вікон багатоповерхівок. Внаслідок падіння діти отримали тілесні ушкодження різного ступеню і перебувають в лікарні. На жаль, причиною нещасних випадків стало безвідповідальне відношення батьків до відкритих вікон у оселях.
Дитячий травматизм – серйозна проблема, але якщо дорослі стежитимуть за своєю дитиною і навчатимуть її правилам безпеки, а також будуть більш відповідально відноситись до своїх батьківських обов’язків, багатьох травм вдасться уникнути.
Дорогі батьки! Будьте більш обачливими по догляду за своїми дітьми. Ви відповідальні за їхнє здоров’я життя, та майбутнє. Бережіть себе та своїх дітей!

Добавить комментарий

Реклама