USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Боксери ДО СДЮСШОР привезли з м. Українськ золоті та срібні медалі

Понедельник, 06 марта 2017 12:43

3-4 березня 2017 року в м.Укранськ пройшла Відкрита першість міста з боксу пам’яті Заслужених тренерів України В.І.Комарова та П.Р.Олейника. Комарова. В змаганнях прийняло участь 85 спортсменів з міст Донецької області: Укранськ, Мирноград, Покровськ, Білозерське, Родинське, Гірник, Селідово. 23 спортсмени Донецької обласної спеціалізованої дитячо – юнацько спортивної школи олімпійського резерву з боксу були представлені командою з чотирьох міст та привезли додому золоті та срібні медалі:

І місто

Кирило Ломакін, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Єгор Тютюник, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Артем Петручишин, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Сергій Ларичев, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Давид Жигжжавин, тренер Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Максим Наумов, тренери Борис Карімов, Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Ренат Чубревичев, тренер Борис Карімов (Покровськ);

Дмитро Потапов, тренери Борис Карімов, Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Роман Літвінов, тренери Борис Карімов, Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Віталій Таран, тренери Борис Карімов, Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Єгор Валяєв, тренери Борис Карімов, Сухебатор Жигжжавин (Покровськ);

Вадим Ракін, тренер Ілля Шупіченко (Білозерське);

Кирило Батюк, тренер Ілля Шупіченко (Білозерське);

Станіслав Шумський, тренер Ілля Шупіченко (Білозерське);

Ілля Неверовський, тренер Олександр Каюмов (Гірник).

ІІ місто

Максим Шамрай, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Олексій Ісаєв, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Данило Муквич, тренери Олександр Швайко, Максим Ковтун (Покровськ);

Богдан Величко, тренер Борис Карімов (Покровськ);

Ростислав Розумний, тренер Ілля Шупіченко (Білозерське);

Сергій Самарський, тренер Ілля Шупіченко (Білозерське);

Дзятковський Артем, тренер Олександр Каюмов (Гірник);

Дзятковський Євген, тренер Олександр Каюмов (Гірник).

Галерея изображений

Добавить комментарий

Реклама