USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

Мультфільми: Молодь закликає до правосуддя і миру в регіонах України, що постраждали від конфлікту

Понедельник, 20 февраля 2017 17:34

Повага до різноманіття та людської гідності, солідарність, гідна робота, соціальне прийняття та дружба – це теми, які хлопчики та дівчата порушили у своїх власних анімаційних фільмах, щоб підкреслити важливість принципу соціальної справедливості в регіонах України, що постраждали від конфлікту.

Краматорськ, 20 лютого 2017 – З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається 20 лютого, ПРООН зібрала разом 20 юнаків та дівчат від семи до 15 років на дводенному семінарі зі створення анімаційних фільмів у Краматорську. Тут вони навчилися основам техніки створення мультиків, а також просуванню принципів соціальної справедливості шляхом знищення бар’єрів, з якими стикаються люди через свої фізичні вади, низький соціальний статус, етнічну приналежність, стать або расу.

Творчий семінар, що відбувся за фінансової підтримки Швейцарії і Швеції 17-18 лютого 2017 року, мав на меті зібрати разом дітей із різних соціальних груп: переселенців та місцевих дітей, дітей з обмеженими можливостями, дітей із забезпечених і незабезпечених сімей, щоб сприяти соціальній єдності, культурі терпимості та повазі до різноманіття в суспільстві, що постраждало від конфлікту.

Любов, 60, бабуся Данила, хлопчика з аутизмом, була задоволена тим, як пройшов захід.

«Ми ходимо на такі заходи через соціальну адаптацію (Данила) та (його) спілкування з іншими дітьми», – каже вона.

«Не усі хочуть спілкуватися з дітьми з обмеженими можливостями. Проте діти прийняли мого онука на цьому семінарі. Вони навіть взяли його ідею за основу свого мультика».

Данило разом з іншими дітьми працював над мультфільмом, що є адаптацією відомої казки про ріпку.

«Ріпка 2.0»

У цій історії дід садить ріпку, і вона виростає такою величезною, що він не може її витягти сам. Він кличе бабку на допомогу, але і разом вони не можуть її витягти. Коли їх онук з обмеженими можливостями пропонує їм свою допомогу, вони відмовляються, бо думають, що він не зможе допомогти. Онук все ж таки вирішує допомогти і витягує ріпку. Ця історія закликає до інтеграції людей з обмеженими можливостями у суспільство.

Мультфільми інших дітей порушують проблему дискримінації на робочому місці через расову приналежність і закликають до солідарності, гармонії та дружби у суспільстві. Дивись інші анімаційні фільми тут.

Генеральна асамблея ООН проголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості у 2007 році. У цей день ООН пропонує всім державам-членам присвятити цей день проведенню на національному рівні конкретних заходів відповідно до мети та завдань Всесвітньої зустрічі на вищому рівні в інтересах соціального розвитку та XXIV сесії Генеральної асамблеї». Відзначання Всесвітнього дня соціальної справедливості має на меті підтримати зусилля світової спільноти в усуненні бідності, забезпечені повної зайнятості та гідної праці, гендерної рівності, доступу до соціального благополуччя та правосуддя для всіх. Темою цьогорічного Дня соціальної справедливості є «Попередження конфліктів та збереження миру шляхом забезпечення гідної праці».

 

Видео

Добавить комментарий

Реклама