USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

ГУ НП в Донецькій області провело конкурс на придбання житла на вторинному ринку

Пятница, 23 декабря 2016 17:26

Головне управління Національної поліції в Донецькій області провело конкурс на придбання житла на вторинному ринку для працівників Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 16.02.2011№ 147.
Дата оприлюднення про проведення конкурсу: 17.11.2016
Дата визначення переможця конкурсу: 13.12.2016

 

Інформація про результати проведення конкурсу:

 

Лот № 1 – м. Маріуполь Донецької області:

 

Переможцями визнані фізичні особи:

1 Капітонець Наталія Геннадіївна, ІПН 2930201602.

2. Ісаєва Тетяна Анатоліївна, ІПН 2462409569.

3. Кривко Людмила Аркадіївна, ІПН 1640103681.

4. Зорина Валентина Миколаївна, ІПН 2193819082.

5. Куварзина Лідія Анатоліївна, ІПН 2230423280.

Лот № 2 – м. Маріуполь Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Климов Віктор Валерійович, ІПН 326213616.

2.Бубекова Світлана Олександрівна, ІПН1840713408.

3. Караюрий Ірина Анатоліївна, ІПН 2498808129.

4. Савран Геннадій Іванович, ІПН 2289018637.

5. Соколов Олексій В’ячеславович, ІПН 2930183532.

6. Склярова Валентина Олексіївна, ІПН 2417911382.

7. Гальченко Олена Яківна, ІПН 2451220484.

8. Шепель Ігор Васильович, ІПН 2843902397.

9. Чернявська Олена Миколаївна, ІПН 2761005505.

 

Лот № 3 – м. Маріуполь Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Ярмонов Петро Михайлович, ІПН 1601907217.

2. Красильникова Алла Яківна, ІПН 2730315468.

 

Лот № 4 – м. Краматорськ Донецької області:

Переможцями визнано фізичну особу:

1. Курськой Сергій Єгорович, ІПН 2971009957.

Лот № 5 – м. Краматорськ Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Орліченко Ігор Миколайович, ІПН 2663704813.

2. Себко Анатолій Михайлович, ІПН 2340514716.

3. Єрмішина Анжела Анатоліївна, ІПН 2188101984.

4. Казак Олександр Миколайович, ІПН 2859212252.

Лот № 6 – м. Краматорськ Донецької області:

Переможцями визнано фізичну особу:

1. Семенець Юрій Вікторович, ІПН 2775208433.

Лот № 7 – м. Бахмут Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Третьяков Юрій Тимофійович, ІПН 1842011054.

2. Кузнєцова Юлія Анатоліївна, ІПН 2949613049.

 

Лот № 8 – м. Бахмут Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Розумна Юлія Сергіївна, ІПН 3032003385

2. Поповський Ігор Миколайович, ІПН 2347019113.

Лот № 9 – м. Покровськ Донецької області:

Переможцями визнані фізичні особи:

1. Полиханенко Олена Валеріївна, ІПН 2725309486.

2. Доценко Антон Ігорович, ІПН 3177302078.

 

Лот № 10 – м. Покровськ Донецької області:

Переможцями визнано фізичні особи:

1. Попова Олександра Володимирівна, ІПН 2182107768.

2. Журко Світлана Володимирівна, ІПН 2338913949.

 

Лот № 11 – м. Слов’янськ Донецької області:

Переможцями визнано фізичні особи:

1. Тега Михайло Валентинович, ІПН 2212520097.

 

Лот № 12 – м. Слов’янськ Донецької області:

Переможцями визнано фізичні особи:

1. Толкачова Тетяна Олегівна, ІПН 3002003363

Добавить комментарий

Реклама