USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ліквідовано конвертаційний центр який «кришували» податківці

Пятница, 14 октября 2016 17:33

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області спільно з Управлінням Cлужби безпеки України в Донецькій області, в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом неправомірних дій працівників Державної фіскальної служби України в Донецькій області, які зловживаючи службовим становищем, здійснюють дії з прикриття діяльності конвертаційного центру, що заподіяло державі шкоду в розмірі близько 40 млн грн, затримано 3 осіб.

Під час досудового розслідування встановлено, що на території  м. Маріуполя та м.Харкова впродовж 2015-2016 років діяла злочинна група, яка утворила конвертаційний центр. До складу вказаної злочинної групи входили: організатор,  який керував роботою центру у м. Маріуполі, помічник організатора, який керував «конвертом» в м. Харкові та ще громадянин.

Метою центру було створення фіктивних підприємств, а також здійснення дій з прикриття діяльності з незаконного формування суб’єктами господарської діяльності податкового кредиту з податку на додану вартість. Учасники злочинної групи отримували реквізити фіктивних підприємств, інформацію щодо перерахування коштів на рахунки цих фірм, збирали документи від клієнтів конвертаційного центру та виводили гроші з рахунків у готівку.

    13 жовтня у порядку ст. 208 КПК України слідчими прокуратури Донецької області затримано 3 особи, причетні до діяльності вказаного конвертцентру, в тому числі і організатор.
    З метою ліквідування «конверту», одночасно із затриманням фігурантів справи, прокуратурою Донеччини спільно з СБУ проведено 26 обшуків у Донецькій, Харківській та Запорізькій областях, під час яких вилучено незаконно виведені у готівку грошові кошти у сумі 1 млн 150 тис грн та 7,5 тис доларів США, а також печатки та фінансово-господарчі документи фіктивних підприємств.

    На даний час вирішується питання щодо оголошення про підозру організатору конвертаційного центру та двом його співучасникам, застосування до вказаних осіб запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також встановлюються посадові особи ДФС в Донецькій області, причетні до функціонування конвертаційного центру.

 

Добавить комментарий

Реклама