USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Ясно

3°C

Покровск

Ясно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
шахта Свято-Покровская шахта Свято-Покровская http://mechanicgroup.com.ua/

Полиция дала ответ на запрос журналистов о драке на шахте «Свято-Покровская» Избранное

Четверг, 13 октября 2016 13:55
Сайт shkvarki.org сообщал об инциденте, который произошел в шахте «Свято-Покровская». Происшествие вызвало обсуждение на сайтах Доброполья, а 
журналисты газеты «Новый шлях» даже направили запрос в полицию Донецкой области такого содержания:
 
30 вересня на сайті ГУ НПУ в Донецькій області була розміщена інформація про бійку у вибої шахти "Свято-Покровська", внаслідок чого до лікарні з важкими травмами потрапив один з робітників.
Ця інформація була опублікована у нашій газеті у номері від 06.10.2016 року, а також у місцевих та регіональних Інтернет-ЗМІ 
В коментарях до публікації на сайті Доброполье-онлайн  з'явився коментар з посиланням  на запис у мережі ВКонтакте, в якому дружина постраждалого розповідає, що травму чоловіка перекваліфікували як побутову, в тому числі не без участі поліції.
Тож просимо вас надіслати відповідь, чи відповідає інформація, надана дружиною, дійсності, а якщо так, то які заходи покарання будуть прийняті до тих поліцейських, які порушили закон.
 
Пресс-служба  ГУ НПУ в Донецкой области сработала оперативно и предоставила такой ответ газете «Новый шлях», которым редакция любезно поделилась с сайтом shkvarki.org:
Данный факт изначально был квалифицирован следователями как ч.1 ст. 121 УК Украины (Умисне тяжке тілесне ушкодження) и никакой переквалификации не было. Нарушения техники безопасности там не было. Была просто бытовая ситуация, которая произошла в шахте. Если жена потерпевшего считает, что решение полиции не обосновано - она может обратиться в прокуратуру.
 

Добавить комментарий

Система Orphus