USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

1°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Безнадія: глухий кут чи стимул до дії

Понедельник, 01 августа 2016 15:59

На последней сессии Добропольского районного совета  депутаты рассмотрели работу полиции Доброполья. Опять, как и на сессии горсовета, много претензий к работе правоохранителей, на которые не всегда есть ответы. Об этом статья в газете «Новый шлях», которую с разрешения редакции наш сайт публикует в оригинале.

Зовсім недавно питання роботи добропільських правоохоронців розглядалося на сесії міської ради, адже, м`яко кажучи, якість їхньої діяльності залишала бажати кращого. Та виявляється, що і мешканці Добропільського району теж вкрай незадоволені тим, як працює Добропільське відділення поліції. Тому прийняття програми «Правопорядок», винесене на сесію Добропільської районної ради, стало хоч і не першим у порядку денному, але однозначно головним.

Немає потреби докладно зупинятися на доповідях, які прозвучали з уст т.в.о. начальника відділення Валерія Михайленка та прокурора Костянтинівської місцевої прокуратури Вікторії Ткачук, тим паче, що їхні основні положення «НШ» виклав у випуску від 23 червня. Впевнена, що читачам цікавіше буде дізнатися, які претензії має громада Добропільського району в особі депутатів районної ради до охоронців закону, а також, які дії вони збираються вчинити для виправлення ситуації.

Епідемія квартирних крадіжок, яка охопила Добропілля, не оминула і Добропільський район. Показовий приклад – село Новокриворіжжя, де з дев`яти садиб дві були нахабно обікрадені. Їхні господині – самотні жінки, і ясно, що вони обрані не випадково. Злодії вивчали звички господарів, уклад життя, майновий стан. Начальник поліції переконаний, що це були сторонні крадії, адже приблизно в той же час і за такою ж схемою пограбовані сільські подвір`я в Олександрівському районі. І незважаючи на таку кількість схожих епізодів, на широкий громадський резонанс, поліція серед виправдань для себе знаходить… погане мобільне покриття в сільській місцевості і байдужість жителів, які не могли не бачити незнайомих дивних людей і завчасно про це не повідомили.

Lenovo A1000 IMG 20160801 145739 2

Так, ми вже добре затямили, що серед 120 працівників поліції 48 – жінки, які (ти ба) іноді відправляються у декретну відпустку, що дільничні інспектори в селах – фігури умовні і безтілесні, бо вони ніби десь існують і відповідають за дотримання закону на закріпленій території, але на власні очі їх ніхто не бачив. «Безнадія», - так охарактеризував співпрацю з поліцією депутат Віктор Шаров, який очолює потужне сільськогосподарське підприємство. Навіть присутній на сесії голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов зізнається, що знайти ефективні шляхи співпраці з поліцією поки що не вдається. Натомість прокурор зважено і аргументовано пояснила реалії, в яких доводиться працювати системі МВС в умовах реформування, і запропонувала співпрацювати у тісному контакті. Та чи легше жити нам, звичайним громадянам, від усвідомлення того, що в органах поліції залишилися працювати молоді і недосвідчені кадри, що тендітні дівчата виконують роль охоронців закону, що працювати дільничним у селі нікого і калачем не заманиш, що наше законодавство настільки заплутане і невпорядковане, що дає можливість порушувати закон практично безкарно? Чому і досі, коли минуло три роки, немає жодних конкретних дій у справі підпалу Будинку культури у селі Добропіллі? Його директору і депутату райради Надії Кравченко дуже хочеться знати відповідь на це питання. Чому не можна хоча б раз на місяць просто об`їжджати територію кожної ради патрульним автомобілем, аби хоча б натякнути людям, що ось вона, поліція, вона є і може втрутитися у беззаконня? Про це спитала депутат Тетяна Дорошкевич, та питання зависло у повітрі. І заступник голови райради Ірина Стрепоченко, і депутати, і присутні нарешті хотіли почути відповідь начальника поліції на питання, які вже допекли районну громаду. Може, справа в тому, що час у нас такий, напіввійськовий, і начальник знову тимчасовий, а на додачу до цього ще й сукупність тих проблем, про які було сказано вище і які, безперечно, заважають плідно працювати. Ось тільки людям, для яких, власне, і існує правоохоронна служба, від того аж ніяк не краще.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама