USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Небольшая облачность

15°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Юні добропільці перемогли на Всеукраїнському фестивалі, присвяченому Всесвітньому Дню Землі

Среда, 27 апреля 2016 12:01

З 19 по 23 квітня у Кіровограді проходив ХХІ Всеукраїнський фестиваль, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Команда Добропільської міської дитячо-юнацької організації «Мрія» та ансамбль ложкарів «Озорники» були запрошені для участі у фінальному турі від Донеччини, як переможці обласного та заочного всеукраїнського турів. Ми змагались поруч із 20-ма командами, представниками різних областей України та регіонів Кіровоградщини. У рамках цього фестивалю ми були учасниками конкурсних випробувань у номінаціях: «Громадська думка» («Мрія»), «Родинна творчість національно-патріотичного спрямування» («Озорники»).
Дитяче самоуправління нашої команди «Мрія» представляли: лідер Ради старшокласників Добропільської міської дитячо-юнацької організації «Мрія», лідер дитячої організації «Сузір’я» ЗОШ № 15 Марко Афонічев; лідер дитячої організації «Росинка миру» ЗОШ № 17 Дар’я Стицюк; лідер дитячої організації «Маяк» ЗОШ-інтернату Прудник Дмитро. Керівником команди була методист ЦДЮТ, координатор учнівського самоврядування нашого міста Верещагіна Валентина Вікторівна.
У номінації «Родинна творчість» приймала участь сім`я вихованців ансамблю ложкарів «Озорники» сестрички-близнючки Ліза та Софія Маслякови на чолі з їх матусею Лізою Олександрівною, у складі ансамблю також була Катруся Агаєва. У конкурсній програмі вони представили два номери, а саме: інструментальна обробка музичних композицій «Дикі танці» та «Джек-Джаз». Керівник сімейного ансамблю - Сердюк Катерина Леонідівна, педагог ЦДЮТ.
Підготовка була тривалою та ґрунтовною, щоб показати всій Україні, що Донбас лише за мир у всьому світі, що у нас сформоване почуття патріотизму, що ми категорично за єдність усіх 25 регіонів нашої країни!
Результати говорять самі за себе.
Команда ДМДЮО «Мрія» за підсумками номінації «Громадська думка» отримала:
Диплом І ступеня МОН України та Українського ДЦПО за високий рівень теоретичної та практичної підготовки, вагомий внесок у національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
Диплом І ступеня Київського МУ за перемогу в конкурсі Stend up «Publik Opinion»;
Диплом Лауреата в конкурсі «Візитка команди»;
Диплом за перемогу у творчій майстерні «Україна починається з тебе»
Сімейний ансамбль ложкарів «Озорники» за підсумками номінації «Родинна творчість» нагороджений:
Дипломом за перемогу в заочному турі ХХІ Всеукраїнського фестивалі дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі;
Дипломом ІІІ ст. в номінації «Родинна творчість національно-патріотичного спрямування у сценічному мистецтві»;
Дипломом володарів ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі;
Диплом за перемогу у творчій майстерні «Україна починається з тебе».

Поруч із результатами юні добропільці отримали сповна позитиву та драйву не тільки від конкурсних випробувань, а й від нових дружніх стосунків, вражень від театралізованих дійств відкриття та церемонії нагородження, що проходили в оперному театрі ім. Кропівницького та обласній філармонії. А також від розваг, що відбувалися у нічному клубі «Провокатор» та дендропарку Кіровограду.

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

shliah312

Система Orphus