USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Футбольні команди Добропілля – призери обласних змагань

Понедельник, 25 апреля 2016 16:23

23 квітня у Краматорську відбувся черговий Чемпіонат Донецької області з міні-футболу серед представників соціально-незахищених категорій. Організатори заходу – обласна дитячо-юнацько-спортивна школа дітей – сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Цього року наше місто представляли 2 команди : ЗОШ –інтернату ( тренер Опальковська Л.Б.) і збірна м.Білозерська ( тренер Грибаускас В.І.) та с.Новодонецького ( тренер Єршов І.О.).
За результатами захоплюючих, енергійних зустрічей, обидві добропільські команди увійшли у трійку найсильніших футболістів області.
Дуже прикро, але найвища сходинка п’едесталу залишилась цього разу для нашої збірної недосяжною. Прикро тому, що під час матчу з головним суперником – командою Краматорська, на останній хвилині було пропущено один єдиний гол. В результаті, із загальним рахунком 0:1, команда Білозерська та Новодонецького отримала срібло, а команда ЗОШ-інтернату, обігравши Бахмутівців, отримала бронзу Чемпіонату.
Транспортні витрати відбувалися за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених на розвиток фу і спорту. Харчування учасників – за рахунок обласної ДЮСШ.

Щирі вітання юним футболістам!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама