USD:    EUR:    RUB:
Переменная облачность

6°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Професійне самовизначення старшокласників обговорювали на засіданні круглого столу з освітянами у Добропіллі

Четверг, 14 апреля 2016 15:02

Професійна орієнтація учнівської молоді – один з важливих напрямків роботи державної служби зайнятості. Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацює з відділами освіти Добропільської міської ради та райдержадміністрації в питаннях професійного самовизначення старшокласників. З початку 2016 року профконсультантом центру зайнятості було проведено 11 уроків вибору професії, в яких взяли участь 284 учня випускних класів. Також фахівець з профорієнтації провів профінформаційний семінар для батьків учнів 11 класів.

Провідний фахівець з профорієнтації Добропільського міського центру зайнятості Наталя Кузьміна брала участь у навчальному семінарі «Профорієнтаційне консультування за методикою «Магеллано Університет» та стала сертифікованим консультантом за цією програмою. Обговорити питання взаємодії у профорієнтаційній роботі зі старшокласниками та детально зупинитися на використанні методики «Магеллано Університет», шкільні психологи, психолог відділу освіти Добропільської РДА та фахівці Добропільського міського центру зайнятості зібралися на засіданні круглого столу, яке відбулося 13 квітня цього року у приміщенні центру зайнятості за темою «Взаємодія у сфері профорієнтації учнівської молоді. Тестування за методикою «Магеллано Університет».

Захід відкрила директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць. Її заступник – Тетяна Яцура, ознайомила присутніх зі станом регіонального ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості клієнтам. Профконсультант Наталя Кузьміна зупинилася на результатах профорієнтаційної роботи з учнями та поділилася знаннями з методики «Магеллано Університет». Обговорення питань круглого столу було жвавим, а психолог ЗОШ № 18 міста Білозерське Марія Самарська наголосила, що профорієнтаційна робота має системний характер, фахівців центру зайнятості раді бачити у школі і учні, і педагоги, і батьки.

Результатом роботи круглого столу стала спільна резолюція, яка визначила основні напрямки співпраці шкільних психологів та фахівців центру зайнятості в питаннях профорієнтації, зокрема посилення роботи з батьками випускників.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

shliah312

Система Orphus