USD: 26.1   EUR: 28.02   RUB: 0.41
Небольшая облачность

-12°C

Покровск

Небольшая облачность

(099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Томенко Анастасія, Кулініч О.Б Томенко Анастасія, Кулініч О.Б

Науковці Добропілля серед кращих юних дослідників України

З року в рік росте рівень підготовки наукових робіт учнів шкіл міста Добропілля. Поширюється мережа слухачів МАН. До НВК № 4, лідерів цього напряму роботи, приєднались учні НВК – ліцей, НВК № 7,ЗОШ № 10, ЗОШ №19.

Для Добропілля це дуже важливо, тому що в місті відсутня вищі навчальні заклади, і нашим учням важко змагатися з учнями м.Маріуполя, м.Слов’янська, м.Краматорська. Це доводить, що співпраця учителя і учня, наполегливість в роботі дає гарний результат.
Пройшов II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України, на якому захищали свої роботи 18 юних науковців міста Добропілля. За результатами оцінки журі конкурсу, до складу якого увійшли науково-педагогічні працівники Донбаського державного педагогічного університету, Приазовського державного технічного університету, Маріупольського державного університету, Донбаської державної машинобудівної академії, визначено 8 переможців та призерів нашого міста:
І місце- Томенко Анастасія, учениця 11 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів- дошкільний навчальний заклад», відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» у секції «Українська література»( керівник Кулініч О.Б.);
І місце- Гнашко Катерина, учениця 8 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», відділення «Хімія, біологія» у секції «Медицина» ( керівник Броваренко С.В.);
ІІ місце –Вінс Валерія, учениця 10 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» у секції «Російська література та зарубіжна література» ( керівник Бавикіна Л.Д.) ;
-ІІ місце – Камишенцев Радій, учень 10 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», відділення «Науки про Землю» у секції «Географія та ландшафтознавство» (керівник Шмирко І.В.);
ІІ місце-Дегтярьов Дмитро, учень 10 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», відділення «Хімія, біологія» у секції «Біологія людини» ( керівник Броваренко С.В.);
ІІ місце – Фетісова Анастасія, учениця 11 класу, ЗОШ І-ІІІ ст.№19,відділення «Хімія, біологія» у секції «Медицина» ( керівник Бірюкова Л.Є.);
ІІІ місце- Волнянська Єва, учениця 10 класу, НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», відділення «Філософія та суспільствознавство» у секції «Соціологія» ( керівник Бавикіна Л.Д );
ІІІ місце –Циганій Анастасія, учениця 11 класу, НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей, відділення «Валеологія» у секції «Хімія» ( керівник Молодняк О.О.).
Дякуємо керівникам секцій МАН за високий рівень підготовки учнів.
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу інтелектуальних випробувань та бажаємо успіхів!

 

55555555555555

Гнашко Катерина, Броваренко С.В.

Добавить комментарий

shliah312