rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Військова служба за контрактом – один з варіантів зайнятості Добропільський центр зайнятості

Військова служба за контрактом – один з варіантів зайнятості

Вторник, 10 декабря 2019 15:30
10 грудня у Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з орієнтації на службу у Збройних силах України за контрактом. Військова служба за контрактом – це один з варіантів зайнятості особи.
 У заході прийняли участь представник  В/Ч № А0693 54 бригади ІІ батальну молодший сержант Маркуш Микола Вікторович, В/Ч № А3283 17 бригад ІІІ танкового батальону сержант Паладійчук Іван Вікторович  та представник Добропільського об’єднаного міського військового комісаріату Рак Євген Васильович.
 Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Марина Владимирова ознайомила присутніх з актуальними професіями на ринку праці. Представники військових частин та військкомату розповіли про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань. Ознайомили з наявними посадами рядового, сержантського та офіцерського складу. 
Захід відвідали 15 осіб, кожен бажаючий  мав можливість особисто поспілкуватися з представниками воєнних частин та детально ознайомитися з вимогами до кандидатів на посади, питання грошового забезпечення військовослужбовця, яка залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби і отримати відповіді на всі запитання.     
 
До уваги мешканців міста та району за детальною інформацією, щодо вакантних посад у військових частинах А0693 та А3283 звертатись до Добропільського центру зайнятості або  Добропільського об’єднаного міського військового комісаріату.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама