rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Працюють на випередження: гірники двох дільниць ШУ Добропільське вже святкують Новий рік ДТЕК

Працюють на випередження: гірники двох дільниць ШУ Добропільське вже святкують Новий рік

Вторник, 03 декабря 2019 16:11

В переддень зими з виробничим Новим роком у ШУ Добропільське привітали  гірників шахти Алмазна, а  1 грудня  святкову ялинку запалили на честь їх  колег з шахти Добропільська, які також достроково виконали річне виробниче завдання.  Колектив дільниці з видобутку вугілля  №2 під керівництвом начальника Олександра Бріча  та бригадира Івана Чипиля з Алмазної видобув з початку року понад 640 тисяч тонн вугілля. А на  рахунку гірників дільниці №1 з Добропільської, начальник Євген Яковенко, бригадир Віталій Боєв,  - 430 тисяч тонн чорного золота.

«Шахтарі дільниці з видобутку вугілля  №1 шахти Добропільська - серед лідерів не випадково, - впевнений заступник директора з виробництва ДТЕК ШУ Добропільське Едуард Волков. - Протягом року вони не тільки працювали у доброму темпі, а й видобули рекордну кількість вугілля з однієї лави у місяць з надтонких пластів. Так, з пласта l3 потужністю всього 1,1 м  гірники з липня по жовтень вересень щомісяця видавали на-гора понад 50 тисяч тонн вугілля з високою якістю».

В свою чергу завдяки добрій роботі гірників дільниці №2, шахта Алмазна за підсумками 10 місяців серед шахт-лідерів ДТЕК Енерго. Тут щодоби в середньому видобувають понад 2,5 тис. тонн вугілля.

«Високі показники колективу другої дільниці  - результат  професійної роботи  гірників та  ефективного використання нової техніки, зокрема комбайна CLS-450 виробництва Корум,-  зазначив директор ШУ Добропільське Олександр Могильченко, -  Вони не зупиняються на досягнутому та прагнуть до кінця року видобути ще  близько 100 тисяч тонн вугілля. Це паливо ми відвантажуємо  на вітчизняні теплові електростанції, щоб зміцнити енергонезалежність нашої країни».

Всього з початку року  колектив шахтоуправління Добропільське додав до скарбнички енергонезалежності України понад 2,1 млн тонн вугілля.

Комментарии  

# Lee 05.12.2019 22:52
Appreciate the recommendation. Let me try it out.my site; ps4 games: tinyurl.com/r9p42vk
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама