rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Кластер-рум «Розвиток кар'єри» у Шахівськый громаді Добропільський центр зайнятості

Кластер-рум «Розвиток кар'єри» у Шахівськый громаді

Среда, 07 августа 2019 10:53
6 серпня 2019 року в рамках проведення проекту «Траєкторія професійного успіху» у Шахівській сільській раді було проведено кластер-рум «Розвиток кар’єри» для мешканців Шахівської об’єднананої територіальної громади.
Мета заходу – посилення співпраці з об’єднаними територіальними громадами, підвищення рівня та якості інформованості населення про послуги, що надаються державною службою зайнятості, сприяння ефективної зайнятості населення, організація професійного навчання на  замовлення роботодавця, видача ваучерів.
Представники Добропільського центру зайнятості - Крижановська Марина та Володимирова Марина, наголосили на важливості реалізації проекту.  Шахівська громада має потужні фінансові можливості,  але розвиток громади не можливий без розвитку людських ресурсів, тому необхідно покращувати якість кадрів за допомогою професійного навчання.
 Під час заходу відбулася скайп-конференція з Димитровським учбово-курсовим комбінатом та Донецьким ЦПТО ДСЗ.  Директор комбінату Желєзніченко Тамара  детально розповіла про можливість навчання за професією машиніст (кочегар) та оператор котельні. Бережна Ольга – майстер виробничого навчання ЦПТО, розповіла про можливість навчання за ліцензованими професіями. 
Між фахівцями центру зайнятості, представниками навчальних закладів та мешканцями Шахівської ОТГ відбувся конструктивний діалог, який дозволить підвищити якість трудових ресурсів, за допомогою навчання. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама