rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Рух через Ганнівку поновлено САД в Донецкой области

Рух через Ганнівку поновлено Избранное

Воскресенье, 30 декабря 2018 09:18
З 28-го грудня відкрито рух для всіх видів транспорту автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман, повідомила Служба автодоріг Донецької області. Штучна споруда розташована у с. Ганнівка, на виїзді з Добропілля у напрямку Краматорська. 
 
Нагадаємо, закриття проїзду було пов’язано з улаштуванням під’їзних шляхів до моста через несудноплавну річку Бик (на об’єкті капремонту завершуються роботи з улаштування системи водовідведення).
 
Як вже повідомлялось, під час комплексного відновлення мостовиками виконано монтаж балок прогонової будови, улаштування монолітної залізобетонної накладної плити та перехідних плит, встановлено бар’єрне та перильне огородження. Ремонт штучної споруди виконано ТОВ «Мостстройком». Роботи з улаштування під’їзних шляхів – ТОВ «Автомагістраль-Південь».
 
Капітальний ремонт виконано на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від «митного експерименту»).

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама