rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Виїзний прийом для мешканців Шахівської ОТГ Добропольский центр занятости

Виїзний прийом для мешканців Шахівської ОТГ

Четверг, 22 ноября 2018 12:28
Ні для кого не секрет, що жителі  сільської місцевості мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштування ніж жителі міста. Пояснюється це багатьма причинами: особливостями регіонального ринку праці; кількостю діючих роботодавців в сільській місцевості на території тої чи іншої громади,  загальним станом сільського господарства, незадовільним транспортним сполученням, менталітетом мешканця сільської місцевості.
Саме тому  фахівцями служби зайнятості щовівторка здійснюються  виїзні заходи в населені пункти Шахівськой об'єднаної територіальної громади, в ході яких надаються соціальні послуги  з працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття.
Так, 21.11.2018 року начальник відділу організації працевлаштування населення Добропільського  міського центру зайнятості Марина Крижановська провела виїзний прийом в с.Шахове Шахівської об’єднаної територіальної громади у в адміністративній будівлі Центру надання адміністративних послуг з доступом до Інтернет мережі.
Можливістю отримати кваліфіковані послуги від фахівця служби зайнятості скористалось 6 осіб. Марина Крижановська надала консультації щодо можливостей служби зайнятості в здійсненні навчання та перенавчання,  можливостей тестування щодо виявлення професійних нахилів та інтересів, в тому числі не тільки самих шукачів роботи, а і дітей старшого шкільного віку. Окрім того, були надані  інформаційно-консультаційні послуги щодо реєстрації в службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, та необхідних документів; послуги з пошуку роботи із використанням Інтернет-сайтів, зокрема порталу Державної служби зайнятості. 
Спеціалістів Центру надання адміністративних послуг також поінформовано про новий та зручний сервіс служби зайнятості «Електронна черга» для самостійного резервування часу у спеціалістів для отримання необхідних послуг. 
Мета таких виїзних заходів – наблизити послуги служби зайнятості до кожної зацікавленої у цьому людин: адже всі бажаючі зможуть отримати кваліфіковані консультації не витрачаючи час і кошти на проїзд до районного центру.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама