rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Ким бути у майбутньому - форум для старшокласників у Добропіллі Добропольский центр занятости

Ким бути у майбутньому - форум для старшокласників у Добропіллі

Среда, 21 ноября 2018 09:21
Ким бути у майбутньому? Добропільським школярам радили професіонали 20 листопада 2018 року в Центрі культури та дозвілля міста Добропілля, де відбувся Регіональний форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!» для учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл м.Добропілля та Добропільського району, який підготували та провели фахівці Добропільського міського центру зайнятості.
Сьогодні ми разом спробували дати відповіді на запитання «Яку професію обрати?», «Де навчатися?» та «Куди працевлаштуватися після закінчення навчання?». З ринком освіти учнів ознайомили представники  навчальних закладів Донецької області, а з ринком праці запрошені роботодавці м. Добропілля та Добропільського району.
На форумі працював майданчик «Моя кар’єра»: учні активно виконували інтерактивні завдання з профорієнтації, мали можливість пройти тестування за сучасними методиками з метою визначення професійної направленості, складали власне резюме. Аби допомогти молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності, фахівці центру зайнятості презентували нову профорієнтаційну платформу для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа».  Учнів ознайомили зі світом професій: класифікацією (за метою праці, за засобами праці, за предметом праці), типами професій та спеціальностями. Школярам продемонстрували профорієнтаційні відеоролики, які допоможуть їм зорієнтуватися у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути у майбутньому?».
IMG 6687
Одна з нових форм роботи в  напрямку профорієнтації – проведення майстер-класів за професіями,  бо шляхом майстер-класів учні можуть у свій перший робітничий урок доторкнутись до професії, спробувати своїми руками створити маленьке диво. На форумі працювали три майстер-класи від підприємців Надії Грищенко, Сергія Сліпенко, Вікторії Калініної.
На заході були присутні 371 учнень загальноосвітніх шкіл міста Добропілля та Добропільського району, 5 учбових закладів Донецької області та 14 представників роботодавців м.Добропілля та Добропільського району.
Вдалий вибір професії — це перший крок до майбутнього працевлаштування!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама