info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Кубок Губернатора - добропільці перемогли родинців Добропольский городской совет

Кубок Губернатора - добропільці перемогли родинців Избранное

Среда, 07 ноября 2018 14:19
3 листопада  відбулася дуже важлива гра для  футбольної команди «Добропілля» (тренер Олександр Ричак) в Кубку Губернатора 2018 року, повідомляє Добропільська міська рада.
За вихід з групи С у фінальну частину Кубку на футбольному полі зустрілися ФК «Добропілля» та ФК «Шахтар» з Родинського. Суперник видався занадто серйозний - родинці в останні роки ставали призерами кубку області, виграли Кубок Міненерго.
Перший тайм звичайно був на користь суперників і на перерву команди пішли з рахунком 0:3. Козирні заміни в команді Добропілля і повна самовпевненість суперників повністю змінили хід гри. Центр поля посилив Сергій Слободянюк, з його гольових подач м'яч раз у раз заносили у ворота суперників Влад Лемко та Антон Сиромолотов і вже на 30 хвилині другого тайму рахунок стає 3:3. Інтрига в грі  зашкалювала і знову удача на користь нашої команди - гол від Сергія Звєрєва встановив рахунок 4:3, але на останній хвилині суперникам вдається його зрівняти - 4:4.
Вирішила все серія післяматчевих пенальті, які чудово виконали футболісти  ФК «Добропілля» і заслуженно вийшли до фіналу Кубку.