vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Добропільські спортсмени стали переможцями та призерами Відкритого чемпіонату Слов’янська з дзюдо Добропольский городской совет

Среда, 07 ноября 2018 11:04
3 листопада у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся Відкритий чемпіонат Слов’янська з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р.н. на честь чемпіона Європи з дзюдо, чемпіона світу з самбо Пишняка Георгія Павловича, передає Добропільська міська рада
У змаганнях взяли участь 230 дзюдоїстів, які представляли команди міст Донецької області: Добропілля, Слов’янськ, Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Миронівка, Родинське, Бахмут.
Добропілля представляли 24 спортсмени ДЦФЗН «Спорт для всіх» (тренери Ірина Черкасова та Олександр Пузіков), 11 з яких стали переможцями та призерами Чемпіонату: