USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

ЦВК скасувала проведення виборів до громад у Добропільському районі Избранное

Пятница, 02 ноября 2018 16:10
На 23 грудня заплановані вибори до низки новостворених громад по всій Україні. Зокрема, на Донеччині мали пройти перші вибори у Криворізькій об’єднаній громаді та додаткові вибори у Шахівській громаді, до якої мала приєднатися Золотоколодязька сільська рада. Однак ЦВК повідомила про відтермінування виборів, в якості причини навела звернення Донецької ОДА. Ось що повідомляє з цього приводу ЦВК:
«До ЦВК 18 жовтня 2018 року надійшов лист Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації щодо неможливості забезпечити у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України належну безпеку громадян та уникнення терористичної загрози під час проведення перших місцевих виборів у Криворізькій сільській об’єднаній територіальній громаді та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській об’єднаній територіальній громаді Добропільського району Донецької області, призначених на 23 грудня 2018 року. В ньому пропонується відтермінувати проведення вказаних виборів до стабілізації ситуації.
Розглянувши вказаний лист та інші документи, Комісія констатувала достатність підстав для встановлення нею неможливості забезпечити підготовку та проведення вищезазначених місцевих виборів.
Відтак, у зв'язку із встановленням неможливості підготовки та проведення відповідно до положень Закону України "Про місцеві вибори" перших місцевих виборів у Криворізькій сільській об’єднаній територіальній громаді та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській об’єднаній територіальній громаді Добропільського району Донецької області 23 грудня 2018 року, Комісія внесла відповідні зміни до своїх постанов від 12 жовтня 2018 року № 156 та № 157, виключивши в них відповідні позиції.
Разом з тим, Комісія звернула увагу Донецької обласної державної адміністрації  – обласної військово-цивільної адміністрації на можливість розгляду Комісією питання щодо призначення перших місцевих виборів у Криворізькій сільській ОТГ та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській ОТГ на іншу дату після усунення перешкод, що унеможливлюють їх організацію та підготовку відповідно до закону, за повторним зверненням до Комісії в установленому порядку».
Нагадаємо, що голова ОДА Олександр Куць не виключає скорочення числа громад на Донеччині.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама