USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Власний бізнес за сприяння служби зайнятості - зустріч у Шаховому Добропольский центр занятости

Власний бізнес за сприяння служби зайнятості - зустріч у Шаховому

Пятница, 02 ноября 2018 14:07
Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Шахівською об’єднаною територіальною громадою. 30 жовтня 2018 року в Шахівській ОТГ відбувся виїзний захід в рамках роботи  Центру розвитку підприємництв «Власний бізнес за сприяння служби зайнятості».
Захід проводиться з метою підвищення поінформованості про стан ринку праці та перспектив розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу із залученням грантових коштів. Ознайомлення з проектом підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації. Ознайомлення з освітніми платформами "Прометеус". Ознайомлення з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план.
«Якщо ви втратили роботу або ж ви відчуваєте, що хочете займатися чимось кардинально іншим, змінюйте ситуацію. Не бійтеся змін і сміливо крокуйте уперед. За великого бажання та старання людина може досягти чого завгодно» - наголосила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Добропільського міського центру зайнятості Марина Владимирова.
Безробітних ознайомили з умовами та порядком виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації безробітними підприємницької діяльності.
Прийняли участь у  заході 8 осіб незайнятого населення. Результат заходу – 2 присутніх зацікавила дана послуга СЗ.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама