USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

3°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Добропіллі відбувся перший відкритий чемпіонат з волейболу Добропольский городской совет

У Добропіллі відбувся перший відкритий чемпіонат з волейболу

Вторник, 16 октября 2018 15:14
13 жовтня 2018 року у спортивному залі  Палацу спорта міста Добропілля відбувся перший відкритий Кубок з волейболу серед чоловічих команд, у якому прийняли участь спортсмени з  Добропілля (3 команди), Олександрівки, Новодонецька та Шахового. 
Під час відкриття змагань з вітальним словом до учасників звернувся начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов.  Він побажав волейболістам чесної  боротьби та позитивних вражень від участі. А перемогу, як і належить, здобудуть найсильніші. Урочистим звучанням Державного гімну України змагання оголосили відкритими.
Команди розпочали гру. Поєдинки проходили надзвичайно напружено і цікаво. Взагалі усі матчі були насиченими. Учасники змагань зробили все можливе, щоб показати свою майстерність та досконалість в улюбленому виді спорту, де поєднується швидкість реакції, витримка та професіоналізм. Вболівальники отримали естетичну насолоду від спортивного видовища.
По завершенню змагань перемогу святкувала команда Добропілля–1, на другому місці – спортсмени з Олександрівки і замкнули трійку призерів - Добропілля–2. Переможці були нагороджені грамотами, медалями, а чемпіони — ще й Кубком. Також призи отримали кращі учасники в трьох номінаціях: «Кращий пасуючий» — Олексій Бабенко (Добропілля - 1), «Кращий нападник» — Антон Щабельник (смт. Олександрівка), «Кращий захисник» — Єгор Соловьйов (Добропілля – 2). 
 
БІльше фото дивіться тут.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама