USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

За підпал - штраф

Вторник, 16 октября 2018 14:35
На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей.
Сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку із завидною постійністю спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади.
Не став виключенням і цей рік. Так, 14 жовтня 2018 року поблизу                          с. Ракша Криворізької сільської ради Добропільського району на полі, що належить ПрАТ «Екопрод» сталася пожежа, причиною якої є підпал. Тракторист даного підприємства «розтягував» бороною вогонь по периметру всього поля. Такі дії є порушенням частини 1 статті 245 Кримінального Кодексу України, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу несе за собою відповідальність, а саме:
- знищення  або   пошкодження   лісових   масивів,   зелених насаджень  навколо  населених пунктів,  вздовж залізниць,  а також стерні,  сухих дикоростучих трав,  рослинності або її залишків  на землях   сільськогосподарського   призначення   вогнем   чи  іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. 
Крім того, нехтування вимогами правил пожежної та екологічної безпеки відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання у вигляді штрафу для громадян у розмірі від 170 до 340 гривень, а для посадовців - від 850 до 1190 грн.
Обставини події встановлюються поліцією.
19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама