rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ярмарка вакансій у Добропіллі для осіб з інвалідністю

Воскресенье, 14 октября 2018 14:39
12  жовтня 2018року  в Добропільському міському центрі зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід надає  можливість  знайти для себе підходящу роботу, яка принесе матеріальне забезпечення і моральне задоволення, або обрати напрямок професійного навчання для забезпечення подальшого свого працевлаштування.
Ярмарок  вакансій  розпочався  з  виступу  начальника відділу  взаємодії  з роботодавцями Валентини Гончарової,  яка  ознайомила  присутніх із  ситуацією  на  ринку  праці, з комплексом послуг, що  надає  служба  зайнятості. 
На ярмарку були присутні представники  ВСП   ШУ « Добропільське  « ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ВСП ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ТДВ «Білозерське», Філія "Добропільське енергопідприємство"  ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», Філії "Добропільське управління по монтажу,  демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання" ТОВ  "Добропіллявугілля".
З метою пошуку роботи ярмарок вакансій відвідало 24 особи, які мали змогу  безпосередньо спілкувалися з представниками  підприємств  про можливе працевлаштування на вільні робочі місця, про умови та оплату праці.
           

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама