USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

13°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Тренінг з питань бізнес – планування в Центрі розвитку підприємництва Добропольский центр занятости

Тренінг з питань бізнес – планування в Центрі розвитку підприємництва

Среда, 10 октября 2018 16:05
З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності  Центру розвитку підприємництва 10 жовтня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся тренінг з питань бізнес – планування та доступу до грантових програм.
Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко,  яка  повідомила що у зв’язку з  відсутністю на ринку праці необхідної кількості вакансій для працевлаштування, необхідно використовувати всі можливості щодо організації власної справи, а таким чином, забезпечення себе роботою. Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості  завжди надасть допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою справу.
Наталія Ткаченко детально ознайомила присутніх з  умовами участі у діючих грантових програмах, з етапами складання бізнес-плану. Окремо зупинилась на підтримки з боку служби зайнятості  та  акцентували увагу,  що  для  перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку.
Старший державний податковий інспектор Добропільської Державної податкової інспекції Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС Віта Полонська  повідомила про особливості оподаткування фізичних осіб-підприємців. 
 Захід відвідали   11  осіб, з них 5 діючих підприємців.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама