USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

15°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Рятувальники провели акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!” в Новодонецькому та Білозерському

Суббота, 06 октября 2018 12:27
4 та 5 вересня рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели із мешканцями с.м.т. Новодонецьке та м. Білозерське цікаву та пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», під час якої дорослі та діти навчилися, як не допустити негативних наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф, аварій, пожеж тощо. Акція рятувальників також допомогла дітям сформувати навички безпечної поведінки у разі виникнення екстремальних ситуацій.
Спочатку відбулась теоретична лекція на тему попередження пожеж в побуті та на відкритих територіях, попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем, а також  правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та щодо безпечно відпочинку на водоймах.
Крім того, метою заходу, була популяризація професії рятувальника. Кожен з бажаючих мав змогу ознайомитись на практиці із цією не легкою професією. Як діти, так і дорослі приміряли пожежне обмундирування, розглядали пожежну техніку та інструмент.
Заняття загалом вийшли цікавими, а головне, пізнавальними. Наприкінці заходу, фахівці служби порятунку розповсюдили серед населення попереджувальні пам’ятки та листівки.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама