USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

18°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Добропіллі рятувальники та поліцейські провели спільні навчання 19 ГПСО

У Добропіллі рятувальники та поліцейські провели спільні навчання

Вторник, 14 августа 2018 15:38
Внаслідок ДТП потерпілі люди, які перебували в транспортних засобах, можуть опинитися ззовні (на проїжджій частині, на узбіччі дороги) або всередині автомобілів. В залежності від виду ДТП та наслідків, які вона викликала, потерпілі можуть бути затиснутими в середині автомобіля і без сторонньої допомоги не в змозі вибратися назовні. Такі випадки є найбільш складними для проведення рятувальних робіт. Для надання допомоги потрібно проводити деблокування потерпілих з пошкоджених автомобілів. Для успішного виконання рятувальних робіт фахівці Служби порятунку сумісно із представниками Патрульної поліції проводять навчання.
Так, 14 серпня бійці 19-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками Добропільського відділення  поліції ліквідували наслідки умовної дорожньо-транспортної пригоди у м. Добропілля. Рятувальники провели деблокування та вилучення постраждалих, надали їм першу медичну допомогу, а також вжили необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожежі. Одночасно поліцейські забезпечували безпеку дорожнього руху та встановлювали причину виникнення аварії.
Оперативність та злагодженість дій всіх органів, що залучаються до ліквідації наслідків такого роду надзвичайних подій стають запорукою мінімізації їх наслідків, а проведення таких навчань дозволяє відпрацювати спільні дії та у подальшому зберігти життя і здоров’я людей, що потрапили в небезпеку.
 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама