USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

14 липня відбудеться презентація Добропільського бізнес-клубу

Вторник, 10 июля 2018 14:21
ГО «ДЦМ «ДОБРО» та Добропільський міський центр зайнятості в допомогу молодим лідерам, які прагнуть започаткувати бізнес або діючим підприємцям, що бажають розвивати своє підприємство оголошують про відкриття «Добропільського бізнес-клубу»
Презентація «Добропільського бізнес-клубу» відбудеться 14.07.2018 року о 14:00 до 17:00  у приміщенні молодіжного центру DOBROLAB за адресою: м. Добропілля, вул. Фестивальна, 21 (Ліве крило Центру культури та дозвілля)
До участі запрошуються бажаючі відкрити власну справу, власники діючого бізнесу, менеджери компаній, незалежні експерти, представники влади, а також всі ті хто бажає долучитися до бізнес середовища.
Мета «Добропільського бізнес-клубу» – залучення максимальної кількості учасників в якості членів або цільової аудиторії на яку поширюється діяльність бізнес-клубу, а також формування та надання якісних бізнес та інформаційних послуг всім зацікавленим.
Серед основних завдань діяльності «Добропільського бізнес-клубу» є:
- створення комфортної неформальної атмосфери спілкування;
- проведення різних цільових заходів в достойному оптимальному форматі;
- забезпечення регулярною інформацією про проведені та заплановані заходи;
- надання можливості активної участі в засіданнях, що проводяться;
- надання можливості обговорення і здобуття інформації по глобальним комерційним, фінансовим, економічним, гуманітарним, політичним та іншим темам, суміжних до бізнес процесів, а також власних професійних інтересів;
- надання можливості кожному членові знайомити аудиторію зі своїми бізнес-інтересами та бізнес-ініціативами, проводити презентації своїх фірм та бізнес-проектів;
- створення технології єдиного інформаційно-комерційного поля;
- організація індивідуальних контактів усередині бізнес-клубу та за його межами;
- якісне виконання індивідуальних інформаційних і бізнес-послуг.
Форма засідань: експертне обговорення, презентації, доповіді, конференції, круглі столи, семінари, фокус-групи, «мозкові штурми», брифінги, тощо.
Бажаючі взяти участь у засіданнях «Добропільського бізнес-клубу» повинні зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScL96dz4Y8IWMILYigwof_ixIAo4IT73EnOGkcfoUdtQby04g/viewform

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама