USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Міжміська онлайн-презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей

Среда, 04 июля 2018 15:54
Традиційно в третю неділю липня відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Для організації ефективної співпраці  служби зайнятості з підприємствами все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.
3 липня 2018 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся міжміський онлайн-захід презентація роботодавців:  ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Білозерське»,  під час якого спілкувалися представники підприємств та всі бажаючи громадяни  м.Добропілля, м.Мирнограда, м.Покровська , смт. Олександрівка. 
Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організації онлайн-заходу. Фахівці Олександрівського районного центру зайнятості,  Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця.
Подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама