USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

27°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Новини Добропільського центру зайнятості Добропольский центр занятости

Новини Добропільського центру зайнятості

Пятница, 22 июня 2018 19:55
Заступник начальника відділу Владимирова Марина на базі Молодіжного центру  «Нове покоління» в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» провела виїзний профорієнтаційний захід «Вибір професії». У заході прийняло участь 14  дітей віком від 8 до 12 років. Як свідчить досвід, вся інформація набагато цікавіше сприймається дітьми в ігровій формі. Тому фахівцем були проведені такі конкурси і рухливі ігри: «Відгадай професію»,  «Сама…сама…», «Хто більше знає професій», відгадували кросворд «Капелюх професій»,  під час яких діти продемонстрували неабияку винахідливість та артистизм, визначили власні інтереси, нахили, здібності, які необхідні для оволодіння обраною професією.
22 червня 2018 року фахівці Добропільського міського центру зайнятості провели превентивний захід у Добропільській школі-інтернаті 1-3 ступенів з  особами, що готуються до можливого вивільнення. Для учасників таких заходів особливо важливо отримати юридичну консультацію щодо наслідків реорганізації на підприємстві, намітити план подальших дій щодо пошуку роботи.
Щочетверга  відвідувачі Добропільського ЦНАПу мають можливість  ознайомитись зі станом ринку праці, послугами служби зайнятості,відео резюме безробітних та  відео вакансіями. 
21 червня 2018 року заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Олена Хара  ознайомила всіх бажаючих  з можливостями служби зайнятості у сприянні в  започаткуванні або розширенні власного бізнесу, зокрема, надала консультації з питань ведення підприємницької діяльності, проведення тренінгів з основ бізнес-планування, які  щосереди проводяться  у Добропільському міському центрі зайнятості, проінформувала про різноманітні грантові програми.
 
21 червня 2018 року  з черговим візитом провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Катерина Зіганшина відвідала Криворізьку сільську раду та підприємства, розташовані на її території.  У рамках ділового спілкування Катерина проінформувала роботодавців про можливість скористатись своїм персональним  електронним кабінетом та ознайомила з діючими грантовими програмами та іншими інноваційними послугами служби зайнятості.

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://shkvarki.org/dobropole/item/20285-novini-dobropilskogo-tsentru-zajnyatosti#sigProIda99fa902d4

Комментарии  

# Elenn 27.06.2018 14:04
А откуда там взялись дети, если дети на каникулах и лагерь работал до 16 июня???
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама