USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

27°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
День відкритих дверей на виробництві у Білозерську Добропольский центр занятости

День відкритих дверей на виробництві у Білозерську

Пятница, 15 июня 2018 09:28
Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями всіх форм власності щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. 
Однім з дієвих засобів вирішення мобільного та якісного укомплектування наданих вакансій роботодавців є проведення «Дня відкритих дверей на підприємстві». 
14 червня фахівці Добропільського центру зайнятості відвідали АТБ-маркет у м.Білозерське.
Розпочала захід провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Зіганшина, яка розповіла присутнім про роль служби зайнятості у забезпеченні роботодавців якісною робочою силою, важливістю налагодження тісних партнерських стосунків з роботодавцями.
Начальник відділу організації працевлаштування населення Марина Крижановська проінформувала, що у заході приймають участь 11 безробітних осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості та відповідають вимогам роботодавця.
Адміністратор магазину Варвара Лукіянова  презентувала робочі місця, ознайомила безробітних з умовами, графіком роботи та вимогами до претендентів на заявлені вакансії.
Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання, та подякували роботодавцю за приділену увагу.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама