USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

33°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

pop up

Співпраця зі службою зайнятості – користь для роботодавців та безробітного населення Добропольский центр занятости

Співпраця зі службою зайнятості – користь для роботодавців та безробітного населення

Четверг, 14 июня 2018 12:49
Головною метою служби зайнятості є  максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування клієнтів центру зайнятості.
13 червня 2018 року провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості відвідала ФОП Ороса Володимира Олексійовича, а саме його арт-кафе «Троллейбус».
Роботодавець тісно співпрацює з службою зайнятості з моменту відкриття свого закладу. З січня 2017 року за сприянням служби зайнятості було працевлаштовано 7 безробітних осіб, з них 3 на новостворені робочі місця шляхом надання компенсації витрат на єдиний внесок. Володимир Олексійович також постійно залучає безробітних осіб до виконання робіт тимчасового характеру, коли є така потреба. За 2017-2018 рік було укомплектовано 18 тимчасових місць, що дозволило основним працівникам не відволікатися від своїх прямих обов’язків, а безробітним особам отримати матеріальну підтримку,  досвід, а декому й постійну роботу. 
Наразі роботодавець також має актуальні вакансії: кухар, бариста, офіціант, та запрошує до себе на роботу. З метою пришвидчення укомплектування вакансій  Добропільським міським центром зайнятості була відзнята відеовакансія, з якою можна ознайомитись на нашій сторінці в Фейсбук або на каналі Ютуб Донецької обласної служби зайнятості.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама