rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Круглий стіл з роботодавцями про кадрові потреби Добропольский центр занятости

Круглий стіл з роботодавцями про кадрові потреби

Суббота, 09 июня 2018 14:22
07.06.2018 року у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості   під головуванням директора центру зайнятості Вікторії Бугаєць відбулося засідання круглого столу з роботодавцями на тему «Вирішення кадрових потреб підприємства, в тому числі за рахунок організації нових форм професійного навчання». 
Заступник директора Тетяна Яцура ознайомила присутніх із видами послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, використовуючи сучасні технології взаємодії: відео вакансії, скайп співбесіди, розміщення різних інформаційних матеріалів на Інтернет сторінках Facebook, Yootube, електронний кабінет роботодавця, ознайомлення з основами бізнес плануванням та грантовими програмами. Також зазначила про важливість стажування безпосередньо на робочому місці, професійного навчання на замовлення роботодавця, як засобу, який сприяє закріпленню особи на робочому місці, отриманню нею додаткових навичок та умінь.
Заступник начальника відділу активної підтримки Марина Владимирова зробила акцент на таких послугах служби зайнятості, як професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості із застосуванням нових форм навчання – дуальне навчання. Це навчання, яке відбувається шляхом поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях. Саме таке навчання передбачає зміцнення зв’язків навчання з виробництвом і забезпечує якісну підготовку кадрів. До уваги присутніх була запропонована  презентація застосування елементів дуальної форми навчання у підготовці безробітних. 
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова  проінформувала про норми Закону України «Про зайнятість населення», які зобов’язують кожного роботодавця у разі наявності вільних робочих місць, інформувати Державну службу зайнятості. Також було доведено порядок відшкодування єдиного соціального внеску роботодавцям за новостворені робочі місця, можливості організації робіт тимчасового характеру.
Гарячу дискусію викликали питання щодо якості робочої сили, небажання людей навчатися новому, поглиблювати свої знання та вміння, вчитися протягом життя та реагувати на зміни, які відбуваються на ринку праці. Сьогодні роботодавець готовий працевлаштовувати і платити гідну заробітну плату людині, яка здатна виконувати свою роботу на високому професійному рівні. Учасники обговорили механізм професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. У заході прийняло участь 11 роботодавців.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама