rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Розпочинаються відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Пятница, 08 июня 2018 12:18
В Україні в черговий раз стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади  серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Протягом червня – серпня в усіх регіонах держави  пройдуть відбірні змагання спартакіади.  В Донецькій області ці змагання проходи муть   13 червня 2018 року  в м. Бахмуті . Організатором виступить управління Фонду соціального страхування України в Донецькій області  під керівництвом начальника управління Давиденко  Л.І. 
Добропілльське   відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області  і наше місто Добропілля   будуть представляти  8   регресників- спортсменів.
До програми спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. 
Збірну команду буде очолювати  тричі золотий призер з настільного тенісу Володимир  Чубченко,  від якого ми очікуємо тільки перемогу. Також відповідально готуються до змагання інші   спортсмени. 
У перемогу наших спортсменів вірить не тільки  відділення Фонду, але й усе місто. Тому на  прохання  відділення Фонду  в організації  поїздки  спортсменів на  змагання  в першу чергу відгукнувся  відділ фізкультури та спорту   виконкому  Добропільської  міської ради та  виділив  спортивну форму, різні спортивні атрибути,   а також транспорт.
 Після проведення  відбірних змагань, спортсмени, які займуть призові місця,  будуть представляти  Донецьку область на завершальному етапі Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», який  відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня цього року  на базі спортивного комплексу « Юність». 
То ж залишається побажати їм вдалого  та переможного виступу!
 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама