rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Підтримка підприємницьких ініціатив у пріоритеті служби зайнятості Добропольский центр занятости

Підтримка підприємницьких ініціатив у пріоритеті служби зайнятості

Четверг, 07 июня 2018 16:50
В  Центрі розвитку підприємництва   Добропільського міського центру зайнятості  06 червня 2018 року відбувся навчальний семінар з питань бізнес – планування та доступу до грантових програм.
Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура,  яка    розповіла присутнім  про питання, які розглядались під час виїзного заходу з питань сприяння підприємницьким ініціативам у м. Покровськ. Зосередила увагу відвідувачів на  моментах, на які звертають особливу увагу члени конкурсної комісії під час  захисту бізнес проектів: створення нових робочих місць, гідний рівень заробітної плати та власні кошти для реалізації проекту .   
 На  семінару була присутня учасниця проекту «Український донецький куркуль», проект якої, на жаль,  не переміг у конкурсному відборі,  Оксана Горєва.  Оксана досвідчений підприємець Добропільського району, вона веде діяльність з 2005 року і вже мала позитивний досвід участі у грантових програмах. Підприємець детально розповіла про вимоги до написання бізнес плану,  ознайомила присутніх з процедурою захисту та прийомами, які могли б наочно ознайомити комісію з продуктами виробництва та відповіла на численні запитання. 
Так, перемогти з першого разу не вдалось, але Оксана не планує зупинятися: «Це необхідний досвід, це виклик, це можливість  постійно вдосконалюватися. І я буду пробувати знову» - її власні слова. 
 Під час семінару фахівець Добропільської податкової інспекції Олександра  Васютченко ознайомила присутніх з оподаткуванням коштів, триманих від грантодавців та запропонувала для більш детальної консультації звернутися до Центру обслуговування платників.
 Ми з розумінням ставимось до браку вільного часу у підприємців, тому пропонуємо усім зацікавленим у навчанні з питань бізнес планування відео посібник, розроблений Донецької обласної службою зайнятості, який можна переглянути за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu.
А Оксані Горєвій та усім, хто має намір брати участь у проекті «Український донецький куркуль», проектах від Данської ради у справах біженців, ПЕРЕМОГИ!!!
 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама