USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Ясно

30°C

Покровск

Ясно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

pop up

Вишиванка – українська традиція

Пятница, 18 мая 2018 12:58
У Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області проведена виставка вишиваних виробів під назвою: «Прості орнаменти народні, тягучі, як пісні з степів.
Все актуально і сьогодні, хоча й прийшли з далеких днів». Кожна річ має свою майже вікову історію та родинну цінність в наших працівників. Дуже приємно, що українська вишиванка не втратила своєї популярності і до сьогодні. З впевненістю можна сказати про відродження українських традицій. Про це свідчить факт, що у стінах управління сьогодні барвисте свято української вишиванки відзначили два покоління: працівники та їх діти, не менш приємно 
покоління: працівники та їх діти, не менш приємно бачити, що на прийом до управління звернулись громадяни у вишиванках.
Серед відвідувачів було організовано опитування «Українська вишиванка – модний бренд чи традиція з віковою історією», підсумки якого говорять про те, що вишиванка стала для нас не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва. Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується, як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама