USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-1°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

У Добропіллі пройшов турнір з футболу серед шахтарів

Вторник, 15 мая 2018 12:19
12 травня у місті Добропілля на майданчиках зі штучним покриттям біля НВК № 4 був проведений турнір з футболу «Кубок Перемоги» серед підприємств вугільної промисловості. 
У змаганнях взяли участь шість команд шахт: «Білозерська», «Піонер», «Новодонецька», «Добропільська», «Алмазна» та «Білицька».
Вітали учасників турніру з побажаннями чесної спортивної боротьби та видовищного футболу генеральний директор «ДТЕК Добропіллявугілля» Юрій Чередниченко, голова Конфедерації незалежних профспілок Донецької області Дмитро Зелений, начальник відділу з фізичної культури та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов.
Ігри проходили за коловою системою. Всі команди були добре підготовленими. Вболівальники з цікавістю спостерігали за діями футболістів, а інтрига щодо переможця зберігалася до останнього.
У підсумку, перше місце здобула шахта «Білозерська», друге - виборола команда шахти «Алмазна», а бронзові нагороди дісталися гравцям шахти «Новодонецька».
Команда – переможець нагороджена перехідним кубком, грамотою, гравці – медалями. Команди – призери - грамотами, гравці - медалями.
 
Також було визнано кращих у номінаціях: «Кращий нападник» - Сафонов Микола (ш.«Новодонецька), «Кращий воротар» - Амплєєв Олександр (ш.«Білозерська») та «Кращий суддя» - Грибаускас Володимир, які отримали грамоти та сувенірні статуетки.
Вітаємо!

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама