USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Навчальний семінар з питань бізнес–планування в центрі зайнятості Добропольский центр занятости

Навчальний семінар з питань бізнес–планування в центрі зайнятості

Среда, 25 апреля 2018 15:55
З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності  Центру розвитку підприємництва 25 квітня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес – планування та доступу до грантових програм.
Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура,  яка  повідомила відвідувачів   про  постійно діючий проект Донецької  торгово  – промислової палати -  Business Project Workshop та його перший крок – відкрита консультаційна лінія «4 Round». З 26 квітня консультації з бізнес – планування та менеджменту будуть доступні в онлайн – режимі. Також  присутні зацікавлено поставились до інформації про заплановані Донецькою  торгово  – промисловою палатою з 26 червня 2018 року майбутні навчальні семінари для підприємців – початківців.
IMG 20180425 101219
Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому й на семінар була запрошена одна з переможців проекту «Український донецький куркуль»  Ганна Матвієнко. Ганна розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес – плану, акцентувала увагу на якісній підготовці саме фінансового плану – адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.  Багато питань, які поставили Ганні присутні, були про саму процедуру захисту бізнес – плану і ні одне питання не залишилось без відповіді.
Фахівці центру зайнятості зупинились на правових засадах участі у проекті «Український донецький куркуль», наданні підтримки з боку служби зайнятості  та  акцентували увагу,  що  для  перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку, принесуть суспільну та економічну користь і  важливо віднайти саме свою ринкову нішу. 
Захід, який  відвідали   12  осіб, з них 7 діючих підприємців, показав, що зацікавленість у організації, розширенні власного бізнесу є, але населенню та роботодавцям іноді бракує поінформованості,  теоретичних знань  та відкритого спілкування з тими, хто вже спробував і не збирається зупинятися на досягнутому. Присутні підтримали ідею проведення подібних семінарів та тренінгів і вже були окреслені питання, які будуть розглянути на наступному тижні.
Нагадуємо, що чекаємо всіх зацікавлених у розвитку підприємництва в  наступну середу, 2 травня о 10 годині. 

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама