USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі служби зайнятості Добропольский центр занятости

Міжміська онлайн-презентація – як приклад використання IT-технологій в роботі служби зайнятості

Четверг, 19 апреля 2018 19:07
Розвиток суспільства неможливий без застосування інноваційних технологій. Служба зайнятості не виняток. Все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.
Фахівці Добропільського міського центру зайнятості активно долучилися до роботи та запропонували представникам роботодавця провести скайп-презентацію на базі Добропільського міського центру зайнятості. Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організації онлайн-заходу. Фахівці Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця. 
IMG 20180419 111622
19 квітня 2018 року відбулася міжміська онлайн-презентація роботодавця ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», під час якого спілкувалися представники підприємства та запрошенні безробітні та незайняте населення м.Добропілля, м.Мирноград, м.Покровськ. 
Сторони діалогу об’єднали зусилля декількох центрів зайнятості з підбору претендентів на запропоновані робочі місця. Було досягнуто домовленість з роботодавцем  про додаткову співбесіду з шукачами роботи. Спілкування велося невимушено, зацікавлено, доброзичливо. Його учасники дійшли висновку, що подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама