rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спільна робота з підготовки до Дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

Вторник, 17 апреля 2018 10:15
2 квітня 2018 року відбулась нарада лідерів Незалежної профспілки гірників України під головуванням Сушицького В.А.  На нараду були запрошені представники служб  охорони  праці  вугільних підприємств та  Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області. 
На нараді були розглянуті питання щодо урегулювання  дій підприємства та відділення       Фонду по організації  своєчасного  надання медичної допомоги потерпілим від нещасного випадку на виробництві.  Начальник відділення Сергєєв В.М. та його заступник Дерипаска В.Т. доповіли присутнім про порядок лікування потерпілих від нещасного випадку на виробництві за кошти Фонду.
Крім того, представники Добропілльського міського  відділення Фонду нагадали присутнім про проведення у квітні Дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Було запропоновано представникам служб охорони праці спільно з профспілками забезпечити складання заходів з підготовки і проведення Дня охорони праці та їх виконання. Цими заходами необхідно передбачити розгляд питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників, проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності дбати про власну безпеку, важливості дотримання здорового способу життя та інше.
В період проведення заходів до Дня охорони праці у Добропілльському міському відділенні  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області  буде працювати телефон «прямої лінії» 2-82-24, по якому кожен може з’ясувати питання, які його інтересують.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама