USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-4°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Благодійний шкільний ярмарок у Білозерському

Вторник, 10 апреля 2018 11:29
На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла. І щоб хоч якось компенсувати відсутніх благ, 23 березня Рій «Отаман» («Джура») Білозерського ЗЗСО №18 організував благодійний ярмарок «Мріємо по-дитячому, працюємо по-дорослому» в рамках шкільної акції «Діти-дітям». 
На гроші, виручені на цьому ярмарку, були куплені засоби гігієни, шкільно-письмове приладдя та солодощі. Все це юні волонтери передали 6 квітня при зустрічі з дітьми, що перебувають у Добропільському центрі соціально-психологічної реабілітації. Не забули відвідати колишнього учня нашої школи, який перебуває зараз в Центрі. Залучивши вчителів, діти зібрали гроші на одяг для нього, який також передали при зустрічі. 
Разом з цим, команда волонтерів підготувала та провела «Свято дружби і добра» для дітей з Центру, тим самим, звеселивши їх душі.
Та організувати поїздку було б складно без допомоги Громадської спілки «Захисники Донеччини». Така співпраця стала вже традиційною. «Захисники Донеччини» завжди залюбки та оперативно відгукуються на пропозиції учнів та пропонують свої. 
Наталя Сковородкіна, 
педагог-організатор

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама