USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-3°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Профорієнтаційна робота у Добропільському центрі зайнятості Добропольский центр занятости

Профорієнтаційна робота у Добропільському центрі зайнятості

Пятница, 06 апреля 2018 13:49
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Добропільського міського центру зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.
Організація профорієнтаційної роботи здійснюється згідно укладених угод про співробітництво між центром зайнятості та Відділами освіти Добропільської міської ради та Добропільської райдержадміністрації, планів спільних заходів. Робота з учнями загальноосвітніх шкіл системно проводиться відповідно графіка на навчальний рік. 
С початку поточного року в школах великого Добропілля проведено 8 «Уроків вибору професії», охоплено 317 осіб з числах учнів старших класів. В Ганнівській ЗОШ проведено «Урок вибору професії» для учнів старших класів, взяли участь 35 дітей, та профінформаційний захід для учнів 8 класу. Також «Урок вибору професії» для учнів старших класів проведено в Світлівській ЗОШ, охоплено 31 учень. Відбулися 3 дні відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді, в яких взяли участь 52 учня дев’ятих класів та 17 учнів п’ятого класу міських шкіл. Спільно з ювенальною превенцією  Добропільського відділення поліції проведено профорієнтаційний захід для учасників «Ліги майбутніх поліцейських». 
З огляду на те, що вирішальну роль у професійному самовизначенні особистості грає родина, також проводиться профорієнтаційна робота з батьками учнів випускних класів, охоплено 50 осіб.
В Добропільському міському центрі зайнятості є можливість пройти профдіагностичне тестування на автоматизованому робочому місці «Профконсультант», що дозволить визначити професійну направленість дитини. С початку 2018 року цією послугою скористались 12 учнів міських ЗОШ. 
Для отримання консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів необхідно особисто звернутися до фахівців центру або зарезервувати час через сервіс "Електронна черга", також можливо особисто узгодити дату та час відвідування з фахівцем з профорієнтації за тел. 2-88-45.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама