USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

4°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

У 2018 році  травмам – ні! ФСС в Добрололье

У 2018 році травмам – ні!

Четверг, 15 февраля 2018 12:33
На спільній нараді представників Добропілльського міського відділення Фонду соціального страхування України в Донецькій області, відділу гірничотехнічного нагляду по Добропільському регіону ГУ Держпраці у Донецькій області, Добропільського теркому ПРУП  та керівники служб охорони праці підприємств , яка була проведена 31 січня 2018 року,  особлива увага була приділена необхідності контролю якості медичних оглядів підземних працівників, розслідуванню професійних захворювань, а також      виконанню заходів з покращення умов праці підземних працівників 
На підприємствах, зареєстрованих у Добропільському міському  відділенні управління виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, у 2017 році було зареєстровано 164 страхових випадки,  з цієї кількості   -  83 випадки виробничого травматизму, в тому числі 1 – випадок смерті та 1 груповий випадок, в якому постраждало 4 працівника; 81 випадок професіонального захворювання.
В результаті профілактичних заходів, прийнятих  страховими експертами з охорони праці відділення Фонду та керівництвом підприємств, знижено на один випадок виробничий травматизм в порівняні з аналогічним періодом 2016 року.
Аналіз травматизму свідчить, що найбільша кількість випадків трапляється з організаційних причин і  складає 63 % від загальної кількості травмованих, для усунення  яких не потребуються  ніякі фінансові витрати від підприємств, 19% складають технічні причини та 6% - психофізіологічні. 
Найбільшу кількість складають травми, що трапились в результаті падіння потерпілого, в тому числі під час пішого пересування по захаращеним, обводненим виробкам, несправним трапам - 28%. Друге місце займають травми внаслідок обрушення породи – 21%. А ось по професіям лідирують гірники очисного забою, прохідники, гірники підземні, електрослюсарі підземні.  Найбільш травмонебезпечними виявились лютий,  травень, жовтень. 
У 2017 році з загальної кількості були травмовані 19 працівників (23%), які мали  стаж по професії від одного року до десяти, 15 працівників  (18%), у яких загальний стаж складає вище 35 років.
Страхові експерти з охорони праці відділення Фонду з метою профілактики травматизму та профзахворювань прийняли участь у 21 перевірці підприємств, в тому числі 10 перевірок на вугільних підприємствах ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Було  виявлено 100 порушень нормативних актів з охорони праці, на усунення яких  були видані  роботодавцям 21 Подання. 
З метою пропаганди безпечних умов праці на підприємствах у 2017 році проводились наради, семінари, надавались консультації, розповсюджувались нормативні акти. 
Сподіваємось, що керівники підприємств візьмуть активну учать  у створенні належних умов праці для своїх працівників і 2018 рік не принесе у сім’ї неприємних звісток.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама