USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

9°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Профілактична бесіда рятівників Добропілля у дитсадку 19 ГПСО

Профілактична бесіда рятівників Добропілля у дитсадку

Среда, 14 февраля 2018 10:10
На Донеччині піротехніки майже чи не щодня виїжджають на знешкодження боєприпасів. Тому ця тема є досить цікавою, особливо  для  дітей, оскільки саме діти під час своїх ігор часто натрапляють на підозрілі предмети, які виявляються вибухонебезпечними
З метою попередження нещасних випадків через необережне поводження з вибухонебезпечними предметами, 13 лютого співробітники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області  провели інформаційний захід із працюючим персоналом ДНЗ № 36 "Джерельце" міста Добропілля.  На початку бесіди, рятувальники наголосили про небезпеку знайдених підозрілих предметів. Практично в кожному такому пристрої знаходиться достатня кількість вибухової речовини, аби спровокувати вибух. Тому, рятувальники попереджають, що не можна торкатись таких предметів, штовхати, пересувати, бити та ні в якому разі кидати у вогонь. Також у зв’язку із проведенням антитерористичної операції, рятувальники закликали бути пильнішими, аніж зазвичай.
Після бесіди персоналу ДНЗ вручили інформаційні листівки з алгоритмом дій на випадок виявлення вибухонебезпечного предмету.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама