USD: 28.66   EUR: 35.05   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Взаємодія Фонду соцстрахування Добропілля з громадськими організаціями

Четверг, 11 января 2018 11:11
4 січня  в м. Білицьке  відбулась нарада з обговорення питань соціального захисту інтересів осіб, які отримали ушкодження здоров’я, працюючи на підприємствах м.Добропілля та Добропільського району, а також членів сімей загиблих на виробництві. 
Нарада організована громадською організацією «Спілка шахтарів інвалідів Донеччини». В роботі наради прийняли участь представники управління ВД Фонду соціального страхування  в Донецькій області: заступник начальника управління Миронов А.В., начальник Добропільського відділення  Сергєєв В.М., заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління Золочевська Л.Б., начальник відділу страхових експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці Добропільського відділення  Морозюк М.В. 
Представники управління проінформували присутніх  про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на території Донецької області, м. Добропілля і Добропільського району за останні роки та про  заходи, які проводить Добропільське відділення   управління ВД Фонду в Донецькій області з профілактики нещасних випадків та професійних захворювань. 
Миронов А.В. надав інформацію про зміни в законодавстві, які стосуються соціального страхування, а Золочевська Л.Б. роз’яснила присутнім порядок надання медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві. Представники управління відповіли на запитання, які виникли під час обговорення. 

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама